Loading...

Kui plaanite hakata käima laatadel ja otsite endale sobivat müügitelki, tuleks kõigepealt mõelda sellele kui suurt laadatelki te vajate. Kuna paljudel laatadel sõltub registreerimistasu telgi mõõtmetest, tuleks pigem eelistada väiksemas mõõdus müügitelke (2x2m ja 3x3m easy up telgid). Kui aga plaanite müüa näiteks suuremaid tooteid ja soovite, et võimalikult palju tooteid oleks laadatelgis korraga klientidele näha, peab ka müügitelk olema sellevõrra suurem. Pisut suurematest easy up telkidest on populaarne mõõt 3x6m ning sellest suuremaid telke kasutatakse juba harva.

Laatasid on suve jooksul palju ning kui plaanite külastada neist mitmeid, on oluline et telki oleks mugav kaasas kanda ning kiire ja lihtne üles panna / maha võtta – selle jaoks sobivad vaieldamatult kõige paremini easy up ehk pop up telgid. Laadatelgi raami valimisel tuleks lähtuda muidugi eelarvest, kuid kasutusmugavuse ja tugevuse tõttu julgeksime soovitada pigem alumiiniumraamiga müügitelke. Alumiiniumraame on nii 4-kandilisi kui ka 6-kandilisi, kuid pigem on oluline alumiiniumi paksus (soovitavalt vähemalt 1.8mm). Sellise 3x3m easy up telgi raam kaalub ca 15kg ning sellise laadatelgi ülespanemine peaks olema jõukohane kõigile (mugavam on seda kindlasti teha 2 inimesega).

Müügitelgi katete valimisel on laada seisukohast kõige olulisem see, et easy up telgil oleks kaasas 4 seina, mis võimaldaksid vajadusel telgi kõik küljed sulgeda (näiteks kui on tarvis hetkeks müügitelgi juurest lahkuda ning ei soovi kogu kaupa kaasa pakkida).

Kui laadatelk ostetud ja esimesele laadale minek, soovitame suurt tähelepanu pöörata müügitelgi kinnitamisele. Ilm võib hommikul olla küll ilus ja tuulevaikne, kuid kunagi ei tea milliseks see päeva jooksul kujuneb ning kui telk esimese laadaga kohe lendu lasta, ei pruugi seda hiljem enam parandada saada. Vähemalt väiksemad vaiad peavad kindlasti ka ilusama ilmaga maasees olema ja kui ilm vähegi tuulisem, soovitame lisaks hankida suuremad telgivaiad ning tõmmata ülevalt raami nurkadest rihmadega telk tugevalt maakülge kinni.

Loodame, et leiate endale sobiva müügitelgi ning soovime teile head laadaõnne!

Artikli ajendiks oli tõsiasi, et telke otsitakse peamiselt Googlest kasutades väga üldiseid märksõnu nagu telk müük, telk rent, telgid müük. Meile näitab see seda, et tegelikult paljud uued kliendid ei tea täpselt millist telki nad otsivad, kui märksõnaks on lihtsalt telk müük või telgid müük. Loodame, et artikkel oli abiks!